Offering you a complete choice of products which include transparent ldpe shrink film.
₹ 185 / Kg Get Latest Price
| Width | 500 mm |
| Material | LDPE |
| Pattern | Plain |
| Form | Tube |
| Brand | International Packaging |
| Packaging Type | Roll |
| Color | Transparent |
| Usage/Application | Packaging |
| Thickness | 1.5 mm |
| Roll Length | 500 m |
| Available Roll Length | 100 Mtr |
Owing to our expertise in this field, our firm is engaged in supplying an extensive array of LDPE Shrink Film.
Nikhil Gupta (Proprietor)
International Packaging Industries
CB 229-D, Industrial Area, Ring Road, Naraina
New Delhi - 110028, Delhi, India